Hakkımızda

ELASİS İlaç; Türk ilaç sektöründe, güçlü insan kaynağı, geleceği kucaklayan dinamik yapısı ile mikro beslenme alanında faaliyet gösteren, bölgesel ve uluslararası hedeflere doğru emin adımlarla ilerleyen insani değerlere saygılı öncü ve yenilikçi bir ilaç firmasıdır.

Yenilikçi

ELASİS İlaç yaşam süresini uzatan ve hayat kurtaran ‘yenilikçi’ ürünleri kullanıma sunmayı ve ilaç üretiminde fark yaratarak bu endüstriye değer katmayı hedeflemektedir.

Nitelik Odaklılık

Elasis zekice tasarlanmış beslenme ürünleri geliştirmek ve var edebilmek için aklı ve doğruyu önceleyen nitelikli bir insan kaynağı ve kurum kültürü üretmek zorunda. Bu gereklilik bizi bir kutu üründen evvel bir dolu bilge çalışan üretmeye sevk etti. Bu nedenle ne kadar zengin bir ürün yelpazemiz olduğunu veya ne kadar yüksek teknolojiye sahip olduğumuzu söylemek yerine ne kadar doğru yani nitelikli insanlarla çalıştığımıza sizi inandırmayı tercih ederiz. Lütfen bizi seyretmeye devam ediniz.

Kök Neden Yönetimi

Bilimsel kanıta dayalı beslenmenin katkıları kısa vadede ortaya çıkabildiği gibi önce paydaşlarına ve sonra nesillere yayılan artı değer şeklinde de kendini gösterecek. Elasis’in adı yüzyıllara sirayet etmiş bir güven ve cazibe odağı olarak insanlığın beslenmeye dayalı kazanımlarında pay sahibi olmasını temenni ederiz. Bu dileğimiz ancak ve ancak insanlarımızın inancı ve desteği ile mümkün. Elasis işleyerek birer katmadeğerli çözüme dönüştürdüğü tüm girdilerinin niteliğini ve arz güvenliğini sorgular.

ELASİS İLAÇ

Elasis, yapısal mikro beslenme alanında karşılanmamış ihtiyaçlara etkili ve güvenilir çözümler geliştirmek amacıyla çalışıyor.

35 yıllık sağlık, ilaç, diyetetik ve iş tecrübesini biraraya getirdik ve ortaya çıkan birikimi 2017 yılında resmileştirdik. Geleceği beslemek için doğru olan ne varsa üretmeye başladık. An itibariyle iftiharla üretim yaptığımız bir tesisimiz var.
Şimdilik katı dozaj formlarından, toz, granül, tablet, film tablet ve sert kapsül üretebiliyoruz. İster direkt basım, ister kuru granülasyon ve yahut yaş granülasyon yapabiliyoruz. Blister ve şişe, primer ambalajlama seçeneklerimizdir. Yakında oral likit (çözelti, süspansiyon veya emülsiyon) ve efervesan üretim kabiliyetine de kavuşacağız. Ancak bunlardan daha önemlisi, projeniz ne olursa olsun sizi anlayabilecek, kendisini yeniden yapılandırabilecek, gerekirse yönlendirebilecek bilgi ve beceriye sahip olduğumuzu bilmeniz.

MİSYONUMUZ

ELASİS İLAÇ, tüketicilere; sağlıklı, kaliteli, hijyenik ve yeni ürünler üreterek yaşam kalitelerine değer katmayı misyon edinmiştir.

POLİTİKAMIZ

İnsan Sağlığının önemi ile faaliyetlerimizi sürdürürken, teknolojik gelişmeleri de takip ederek sürekli yenilikçi ve verimli işletme prensibi ile tüm süreçlerde; ilgili güncel yasa, mevzuat ve kalite standartları ile üretim yapmak,
Gıda Güvenliğine uygun kaliteli ürünler üretmek için Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini şirket bünyemizde uygulamak, şartlarını yerine getirmek, belgelendirmek, dokümante etmek ve sürekli iyileşmesini sağlamak,
Tüm süreçlerde, yürürlükte olan standart ve mevzuatlara uyarak ve ödün vermeyerek çevre kirliliğinin önüne geçmek, iş kazalarının ortaya çıkmasını önlemek, güvenli ve sağlıklı çalışma ortamlarını sağlamak ve riskleri azaltmak tüm faaliyetlerimizde sürekli daha iyi olmak ana hedeflerimizdendir.
Çalışanlarımızın gelişimini destekleyen eğitim programları ile Kalite ve Gıda Güvenliğinde sürdürülebilirlik ve gelişmeye katkı sağlama, bağlılık ve motivasyonunun yüksek tutulmasını sağlamak,
Kalite ve Hedef ve programlarını oluşturarak, düzeltici ve önleyici faaliyetlerle kontrol altına alarak sürekli iyileştirmeler yapmak.